Coaching sukcesu: naucz się przezwyciężać życiowe wyzwania!

Większość odpowiedzi na pytania, które masz znajduje
się w Tobie!

Potrzebujesz tylko trochę wsparcia i pomocy, aby je
rozpoznać.

Odnajdź je i wykorzystaj!

 

Coaching sukcesu zapewnia klarowność i daje nowe perspektywy!

W celu ułatwienia podejmowania ważnych decyzji w życiu, karierze czy biznesie w czasie spotkań Coachingu Sukcesu przeprowadzana jest analiza najważniejszych elementów marki osobistej, czy biznesu, które składają się na Twój sukces takich jak: cele zawodowe, osobiste, biznesowe, zasoby, talenty i wiele więcej.
Następny krok to przepracowywanie blokad na obfitość, sukces i bogactwo po to, aby zająć się rozwojem talentów i odkryć Twoją wyjątkowość. Ostatni etap to stworzenie Twojego wizerunku w zgodzie z samym sobą, czyli Personal Branding.
Personal Brand (Marka osobista), czyli twój zintegrowany i silny wizerunek offline i online odgrywa kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu w życiu, biznesie i karierze.
Dlaczego?
Dzieje się tak dlatego — bo żeby przyciągnąć właściwych ludzi oraz wartościowe propozycje do swojego życia, musimy najpierw zaprezentować najlepsza wersje Ciebie w życiu i sieci — a do tego właśnie potrzebna jest Twoja obecność na spotkaniach networkingowych czy atrakcyjnie wyglądający profil w Mediach Społecznościowych.
Podczas spotkań Coachingu Sukcesu przeanalizujemy wszystko to, co wpływa na Twój wizerunek, a w związku z tym sukces w życiu, biznesie czy karierze.
Będziesz mieć również stworzoną strategię brandingową, czyli dowiesz się także, jakie działania należy podjąć, abyś stała się bardziej atrakcyjna zarówno dla Ciebie samej, jak i Twojego otoczenia.
 
 
Kasia Forest to ekspertką w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego, która pomogła już tysiącom kobiet odmienić swoje życie na lepsze. Kasia jest life & biznes coachem oraz właścicielką Agencji Reklamowej Digital Lotus. Jest absolwentką Biznes Development (Dublin Institute of Technology, 2015 – 2016) oraz Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt, Kraków, 2005-2009).
Pracuje jako trener sukcesu i strateg biznesowy dla polskich i irlandzkich firm.
Posiada bogate doświadczenie w międzynarodowym biznesie, mediach, rozwoju osobistym i coachingu. Dzięki temu jest skuteczna w projektowaniu spersonalizowanych strategii, które umożliwią kobietom osiągnięcie sukcesu, wolności finansowej i wymarzonego stylu życia, a także realizację celów życiowych.
Jej kariera rozpoczęła się w 2014 roku wraz z otwarciem “Kasiaforest Creative Arts Studio” w Dublinie, a następnie zarządzaniem polskimi mediami “Hello Irlandia” w Irlandii i “Ladies Nights Club”. Jest też prezenterką w stacji radiowej Dublin City FM.
Założyła również Agencję Reklamową “Digital Lotus”. Kasia przez lata pomagała budować strategie marketingowe i biznesowe dla irlandzkich i polskich firm, podnosząc ich profil branżowy, ucząc ich skutecznej komunikacji poprzez strategię marketingową, budując struktury i systemy oraz zmieniając ich sposób myślenia i system przekonań. 

Czujesz się w swoim życiu, że coś Cię trzyma w magicznej klatce i patrzysz, jak inni się rozwijają i cieszą się swoimi sukcesami i nie wiesz, co masz jeszcze zrobić, żeby to osiągnąć — to mamy dla ciebie rozwiązanie!

CZY COACHING SUKCESU JEST DLA CIEBIE?

Rusz sprawy do przodu, gdy utkniesz w miejscu
Rozpoznaj martwe punkty w swojej percepcji
Odkryj hamujące aspekty Twojej osobowości, o których nie masz pojęcia
Spójrz na wszystko wyraźniej
Podejmij decyzje i daj początek zmianom

 
Wyrównanie osobistych potencjałów sukcesu w obszarach takich jak:

• Relacje rodzinne
• Relacje towarzyskie
• Poczucie własnej wartości
• Równowaga emocjonalna
• Relacje społeczne
• Aspekty duchowe
• Cele
• Potencjał
• Kariera
• Finanse
Zapraszamy Cię na sesje Coachingu Sukcesu z Kasią Forest!

POCZUJ MOC W SOBIE!

PRZENIEŚ SWOJE ŻYCIE I KARIERĘ NA WYŻSZY POZIOM, CIESZ SIĘ WOLNOŚCIĄ FINANSOWĄ I ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA!